Dom

NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd.

dobra jakość Akumulator do włosów na sprzedaż
dobra jakość Akumulator do włosów na sprzedaż
Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wysoką jakość kontroli jakości, bardzo miło znać Ciebie.

—— Malik

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Trzymaj to i nawiążemy długoterminowe stosunki handlowe z Państwem.

—— Panie Bowie

Współpraca jest bardzo zadowalająca, a firma z ostatnich kilku lat, jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długofalowej współpracy.

—— Ada

Im Online Czat teraz

NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd. NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd.
办公室 会议室 马来 广交会 广交会参展

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Fayuan
Ilość pracowników : 100~150
Rok założenia : 1992
pc Export : 70% - 80%
Ningbo Fayuan Beauty Instrument Co Ltd. Specjalizuje się w produkcji instrumentów kosmetycznych. 329 autostrada państwa biegnie słusznie przez bramę firmy. Lokalizacja jest tylko 55 km od lotniska w Hangzhou i 80 km od głębokiej wody doskonały port morski beilun, z których wszystkie stanowią dużą wygodę ruchu. Firma rozciąga się pośród kwiatów i drzew, zajmuje powierzchnię 18 000 metrów kwadratowych, w tym 12 000 metrów kwadratowych budynku.

Wszyscy pracownicy i pracownicy fayuan, zjednoczeni jako jedni, są bardzo entuzjastyczni w rozwoju i renowacji, stale podnoszą jakość z dobrego, lepszego do najlepszych. Nasza główna pozycja jest elektryczna do włosów, która przeszła ISO9001 uzyskała międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa CE, EMC i GS itp.
Nasze produkty korzystają z szybkiej sprzedaży w Chinach i eksportowane są do ponad 40 zagranicznych fabrykantów i regionów, takich jak Australia, Europa, Afryka, Bliski Wschód i Azja Południowo-Wschodnia itd. Jesteśmy gotowi do współpracy z przyjaciółmi, którzy ufają i pomagają fayuan w tworzeniu nowych Futures.

Szczegóły kontaktu
NingBo Fayuan Beauty Instrument Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Shenly

Tel: 86-574-62055-024

Faks: 86-574-62058-012

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)